logo

harmonia-logo

Csúzi falunap

Figyelem! új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatEmail

2010. július 3.

Csúzi falunap

 A Naszvadi Csemadok Alapszervezete első alkalommal kapott meghívást a Csúzi falunapokra

Mivel citerásaink egyéb elfoglaltságuk miatt nem tudtak eleget tenni a meghívásnak (máshol szerepeltek e napon) így falunkat a Pettyem gyermeknéptánccsoport képviselte. A meleg időjárást egy kicsit lehűtötte a sátor és a fás környezet. A községháza körül megrendezett eseményen ott volt minden ami egy ilyen falunapon ott kell hogy legyen: kürtőskalácssütő, népművészek, árusok, kolbászsütő....

Falunkat a néptánccsoporton kívül Lalák Gyula kosárfonó és Szabó Veronika csipkeverő is képviselte.

A környező faluk gyermekcsoportjainak szereplése szép bevezetője volt az egész délutáni programnak. A táncosokon kívül sportbemutatót is láthattunk: a csúzi testvértelepülésének (Leányfalu) karatésai mutatták be tudásukat az erre az alkalomra átalakított színpadon.

Program

Utoljára frissítve (2010 augusztus 20., péntek 11:27) 2010 július 18., vasárnap 18:13